MENIU
Auruga - šviestuvai, nauji ir naudoti odiniai baldai

Apie mus

Šviestuvai, naudoti ir antikvariniai baldai | auruga.lt

UAB „Auruga“ įkurta 1995 m. Nuo 1997 m. pasirinktos dvi pagrindinės kryptys –prekyba šviestuvais ir baldais.

Įmonę įsteigė Audronė ir Rimantas Maldūnai. Įgiję išsilavinimą Vilniaus universiteto Fizikos ir matematikos fakultete ėmė vystyti profesinei sričiai artimas veiklos sritis – juk šviesa yra vienas pagrindinių gyvybės egzistavimo ir žmonijos gyvenimo kokybę lemiančių šaltinių.

Atsivėrus sienoms į Europą, besilankydamas Vokietijoje ir Olandijoje, Rimantas susidomėjo didelį potencialą turinčia naudotų ir senovinių baldų rinka. Daugiau kaip 20 metų jis dirba būtent šioje srityje.

Audronės stiliaus pajautimas ir organizacinis patyrimas paskatino ją įkurti šviestuvų saloną.  Suburtas darnus kolektyvas profesionaliai susidoroja su rinkos iššūkiais ir sėkmingai plėtoja veiklą ne tik Panevėžio mieste, bet ir visoje Lietuvoje.

Jūsų pageidavimu atvyksime į Jūsų namus ar biurą ir padėsime suprojektuoti apšvietimą. Šiuo metu turime dvi parduotuves Panevėžyje, konsultuojame būsto įrengimo klausimais, bendradarbiaujame su interjero dizaineriais.

Mums ypač svarbus abipusis supratimas, atviras, nuoširdus ryšys. Įsiklausymas į kliento norus ir poreikius – vienas pagrindinių aspektų, siekiant geriausio rezultato.

„Mes tikime, jog sėkminga įmonė – kaip ir laiminga šeima – turi būti paremta tradicijomis, vertybėmis, pasitikėjimu ir pagarba aplinkiniams.“

                    
Širdingai Jūsų
savininkai Audronė ir Rimantas Maldūnai

UAB „Auruga“ – stilius, jaukumas ir šviesa!